-
Eucalyptus Fragrance
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Fair-Trade Lak Lake Ceramic Tea Infuser Mug
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price per -
Flower Fields Gardener's Soap
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price per -
Football Catnip Toy
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - "Delicate" Mix
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Fresh Edible Flowers - "Petite" Mix
Regular price From $27.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Celosia, Kimono Mix
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - German Chamomile
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Fresh Edible Flowers - Gomphrena
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Lavender, English & French
Regular price From $39.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Marigolds, French Mix
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Marigolds, Gem
Regular price From $21.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Fresh Edible Flowers - Nasturtiums
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Pastel "Petite" Mix
Regular price From $27.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Pinks (Dianthus)
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Sweet Alyssum
Regular price From $25.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - Sweet Alyssum, Deep Purple
Regular price From $25.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Fresh Edible Flowers - Thyme, Lemon
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fresh Edible Flowers - Violas, Antique Shades
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - Violas, Johnny-Jump-Ups (Helen Mount)
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - Violas, Mixed
Regular price From $9.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - Violas, Penny All Season
Regular price From $24.99 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Edible Flowers - Zinnias, Summer Mix
Regular price $24.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Gardener's Fragrance
Regular price From $14.99 USDRegular priceUnit price per -
Gourmet Herb-Infused Vinegars
Regular price From $7.99 USDRegular priceUnit price per -
Gourmet Olive Oil Herbal-Infusion Kit
Regular price $34.99 USDRegular priceUnit price per -
Happy Blend Herbal Tea
Regular price From $14.99 USDRegular priceUnit price per -
Happy Cat Gift Set
Regular price $34.99 USDRegular priceUnit price per -
Hemp Soap Bag
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Hens & Chicks (2 for $10)
Hens & Chicks (2 for $10)
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Herb-Infused Vinegar & Olive Oil Gourmet Gift Basket
Regular price $99.99 USDRegular priceUnit price perSold out -
Herb-Infused Vinegar Gourmet Gift Box
Regular price $34.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Bath & Body Gift Basket
Regular price $74.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Bath Bags
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Massage Oil
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Salve Gift Crate
Regular price $59.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Tea Box Subscription (Start in January and Save $45)!
Regular price $315.00 USDRegular priceUnit price per$360.00 USDSale price $315.00 USDSale -
Herbal Tea Gift Collection - Earthy Mix
Regular price $84.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Tea Gift Collection - Fruity Mix
Regular price $84.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Tea Gift Collection - The Bestsellers!
Regular price $84.99 USDRegular priceUnit price per -
Herbal Vapor Salve
Regular price $17.99 USDRegular priceUnit price per -
Home Delivery in the Pittsburgh, PA Area on Friday, May 16th for $15
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per -
It's Time to Curl Up by the Fire Gift Basket
Regular price From $24.00 USDRegular priceUnit price per -
Large Produce Bags from Eco-Bags
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price per -
Lavender & Rosemary Fragrance
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Lavender & Tea Tree Everyday Soap
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price per -
Lavender & Tea Tree Fragrance
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price per -
Lavender Everyday Soap
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price per -
Lavender Flower Catnip Toy
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price per